O nas

Witajcie w naszym magicznym świecie! Cieszymy się, że zaklęcie Accio zadziałało i udało nam się przyciągnąć Cię do nas. Twoja ciekawość nie zostanie zaspokojona, dopóki nie opowiemy Ci o sobie!

Nazywamy się Daria i Paulina, zdecydowanie nie jesteśmy Mugolkami. Jesteśmy przyjaciółkami od wielu lat (choć nie jesteśmy tak stare jak Albus…), dwiema szalonymi mamami, które postanowiły połączyć miłość do książek (a raczej jej cały kocioł), magii i gadżetów w jednym. I trochę miłość do siebie też, żeby nie rzucać na siebie Crucio w stresujących sytuacjach. Wyczarowałyśmy sobie trochę zdolności i postanowiłyśmy stworzyć pudełko, na które będziesz czekać jak na list z Hogwartu.

Uwielbiamy tworzyć, mieszać eliksiry (choć do tej pory to były po prostu obiady…), mamy milion pomysłów na minutę i więcej nie będziemy czekać – czas je zrealizować. Łączymy opiekę nad dziećmi i domem z własnym raczkującym biznesem, wierząc, że nam się uda.

Marzymy o byciu szefowymi dla samych siebie, mieć roboty po łokcie, przypominać tym, którzy zapomnieli, że warto czytać, dla siebie, dla dzieci swoich a nawet dzieci innych Mugoli. Chcemy z każdą przesyłka przynosić uśmiech, ekscytację i to uczucie, które towarzyszy podczas otwierania świątecznych prezentów.

Przewiń na górę

Zapisz się do naszego newslettera!