FAQ

1. Czym jest Magical Suitcase?

Magical Suitcase to box z magicznymi gadżetami z Universum Harry’ego Pottera. Stworzony z miłością dla wszystkich fanów Harry’ego, Dumbledore’a i Newta Scamander’a.

2. Czego mogę spodziewać się w Waszej przesyłce?

Gadżetów wykonanych własnoręcznie lub przez innych rękodzielników a także produktów licencjonowanych (od 8 do 12 przedmiotów na box). Wkładamy całe serce w dobór zawartości tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

3. Czy można zamówić boxa po zakończonym czasie zbierania zamówień?

Niestety, zamówienie na boxa przyjmujemy w określonym czasie i nie ma możliwości złożenia zamówienia później. Pojedyncze rzeczy będą jednak dostępne w naszym sklepie.

4. Kiedy wypuszczany jest wasz box?

Nasze boxy planujemy wypuszczać co 2 miesiące, w ostatnim tygodniu każdego parzystego miesiąca – luty, kwiecień, czerwiec, sierpień, październik, grudzień.

5. Czy sklep realizuje zamówienia zagraniczne?

Wysyłamy boxa do wszystkich krajów, do których docierają sowy Poczty Polskiej. Jeśli masz wątpliwości – wyślij nam sowę! Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

6. Co mam zrobić, gdy dostanę uszkodzony box?

Każdy czarodziej, czarownica i mugol ma prawo zwrócić wadliwy towar. Zalecamy, by sprawdzać paczkę przy doręczeniu (z sowami różnie bywa), i od razu zareklamować towar. Jeśli jednak zauważysz uszkodzenie po dostarczeniu, skontaktuj się z nami – postaramy się szybko rozwiązać problem !

7. Czy muszę się rejestrować, by złożyć zamówienie?

Nie. Nie wymagamy żadnej rejestracji, jednak zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter.

8. Czy mogę odebrać paczkę osobiście?

Niestety, naszą siedzibę chronią potężne zaklęcia ochronne i odebranie zamówienia osobiście jest niemożliwe.

9. Jakie są koszty wysyłki?

Koszty wysyłki naliczane są automatycznie dla danego kodu pocztowego.

10. Jak mogę zapłacić za boxa?

Oferujemy wygodną opcję płatności internetowej, tzw. przelew elektroniczny – dzięki temu nie ma konieczności wypełniania druczków i stania w kolejce na mugolskiej poczcie. Pieniądze jednak trzymamy w ich banku, więc automatycznie przewalutujemy galeony na pieniądze niemagów.

11. Czy mogę dokonać zmian w zamówionym boksie?

Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać ;). Zawsze możemy skonfigurować zamówienie, o ile nie zostało wysłane. Prosimy o sowę do tygodnia przed datą wysyłki, a zaczarujemy to, co trzeba zaczarować.

Przewiń na górę

Zapisz się do naszego newslettera!