Dostawa

Dostawa na terenie Polski i pozostałych, wybranych krajów jest obsługiwana przez jednego z operatorów: Poczta Polska (tylko, jeśli przy złożeniu zamówienia jest dostępna ta opcja), DHL, DPD, InPost lub GLS. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru ostatecznej formy dostawy ale możesz podać preferowanego kuriera (bo np. tylko on wie jak znaleźć Twój dom ;)) w komentarzach do zamówienia. Wysyłamy też do paczkomatów InPost.

Rzeczy do kupienia w sklepie (poza comiesięcznymi pudełkami-niespodziankami) wysyłamy w 2 dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty ;). W przypadku mystery boxów – na stronach produktów zamieszczona jest informacja o terminie składania zamówień oraz terminie wysyłki.

Przesyłki na terenie Polski dostarczane są zazwyczaj w ciągu 24-48h od dnia nadania. W przypadku wysyłek zagranicznych do UE, najczęściej paczki docierają w przeciągu tygodnia. Poza UE czas dostawy może być wydłużony i zachęcamy do zapoznania się z oficjalnymi informacji wspomnianych firm kurierskich lub wcześniejszego kontaktu z nami.

W razie pytań lub wątpliwości pisz do nas śmiało, z przyjemnością pomożemy :-)!

Przewiń na górę

Zapisz się do naszego newslettera!